PostServer Is Here !

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

PostServer הפורום שיעשה לכם את היום !

Lostland Mu Season 3 +4 | 9999999X | 100% | אחסון | פורום | הרבה מחוברים !

LostLand

מספר הודעות : 3

Lostland Mu Season 3 +4 | 9999999X | 100% | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Empty Lostland Mu Season 3 +4 | 9999999X | 100% | אחסון | פורום | הרבה מחוברים !

הודעה  LostLand Thu Oct 02, 2014 9:53 pm

Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים !

שלום לכולם,אהלן אני אור מתכנת השרת "Lostland Mu"
    אנו צוות השרת החליט להשקיע מאוד מאוד בשרת הזה עבור הקהילה הזאת כמובן צוות השרת לא ילדים עברו את גיל החוקיות
    בנוסף לכך השקענו הרבה מאוד כסף עבור אחסון , דומיין , אחסון לפורום, אחסון ללאנצר המתעדכן.
    אצלנו בשרת הכל הכל מקוריות חשוב מאוד לציין שקבצי השרת שלנו נבדקו במחשב פרטי מ"ס חודשים אך כל הבאגים הנפוצים הכל תוקן
    כשאני אומר תוקן זה תוקן לא בטלתי אפשרויות בשרת הכל תוקן ע"י בלבד !
    אצלנו בשרת תוכלו למצוא חווית משחק מאוד מאוד מהנה ללא לאגים וירוסים או באגים או איפוסים וכו'.
    אני מאמין שאנו השרת היחידי שמתחיל ככה אבל בסופו של ידבר ישאר באוויר אנשים אחרים מזמן מתייאשים
    ולכן אנו צוות השרת נותן לכם את ההבטחה שלו שהשרת הזה לא יעבור לעונה אחרת וכמובן שהדבר הכי שנוא עלי ועל הקהילה כאן זה לבצע איפוס
    בבשרתינו קיים לאנצר מתעדכן אשר אפשר לבצע עדכונים אוטומטים ללא הורדה מחדש כך אנו צוות השרת כל הזמן מחפשים מה להוסיף !
    צוות השרת השקיע עבורכם בהרבה פקודות,הגנות,מערכות וכמובן , סטים ונשקים חדשים שלא נראו באף שרת
    אני ישמח לתת לכם כמה תמונות של הנשקים וכו'..

Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים !
    מה שאתם רואים זה טעימה ממש ממש ממש קטנה שיש בשרת וזה עוד לא כלום
    את הסטים החדשים תוכלו למצוא לבד בשרת איך ? Box+5 כמובן שאצלנו Box+5 מפיל אותם אקס+13 לפי מה שהמערכת הבוקסים עובדת

*בשרתינו ניתן להשיג את החפץ "גיים" דרך הריגת מפלצות או ע"י החפץ Rena
    *בנוסף לזה שאתם מארגנים את החפץ "גיים" כל 2 גיימים ניתן לדבר עם NPC והוא זורק לכם חפץ Box Of Lostland
    שהבוקס הזה יפיל לכם טבעת שתוסיף לכם הרבה מאוד שיפורים ניתן ליראות את זה בתמנות הבאות :

Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים ! Lostland Mu Season  + | X | % | אחסון | פורום | הרבה מחוברים !

צוות השרת מאוד השקיע בשבילכם במיוחד מתכנת השרת ישב הרבה מאוד בשבילכם
    אז אנשים אני לא רוצה לדבר יותר מדי ולהראות רק תמונות אני מעדיך שתיראו את הכל בלייב , אז בואו נתחיל בפרסום

פרטי השרת :
    שם השרת : Lostland Mu
    אקספי : 99999X
    דרופ : 100%
    ספוטים : מפוצצים מתאימים לכל סוג שחקן
    חנויות : יש בלסים וסולים חנויות יחודיות שלנו ומתאימות לכל סוג שחקן

אתר :
    LostLandMu. info

מערכת רנות :
    הולכים לחנות : Luke The Helper
    נותנים לו 25 רנות הוא מביא לכם תחפץ : גיים סטון
    רנות ניתן להשיג מכל מפלצת בשרת או מהחפץ : BoxOfHeaven

מערכת Box Of Lostland :
    הולכים לשומר : Guard
    נותנים לו 5 גיים סטון הוא מביא לכם תחפץ : Ring Of Losltand
    החפץ "Ring Of Lostland" מעלה לכם הרבה מאוד בכח ריף והגנה לשחקן

Illusion Temple :
    בשרתינו המפה : "Illusion Temple"
    היא בעצם מפת Trade לא ניתן להרוג שם לא ניתן לעשות שם כלום מלבד Trade "סחר בין שחקנים"
    ניתן ללכת למפה הזו ע"י Scroll Of Blood שהוא נמצא ב NPC

חפשו תמיד בגוגל:
    אמיו | לוסטלנד אמיו | מיו | משחק תפקידים | לוסטלנד | אמיו | רשת | משחקים | Mu

השעה עכשיו היא Thu May 16, 2024 12:07 pm